Epsonblue Záručný aj pozáručný servis

IT služby predstavujú poskytovanie komplexných služieb z oblasti informačných technológií. V podstate to znamená celkovú starostlivosť o kancelársku techniku i počítačovú sieť. Našim cieľom je zabezpečiť, aby zákazník mohol bezstarostne pracovať, a ak sa vyskytne problém, aby mal niekoho, kto problém promptne vyrieši.

IT služby zahŕňajú:

 • Kompletnú správu počítačov - t.j. servisné úkony, aby Váš počítač pracoval plynule, mal zabezpečenú antivírovú a antispamovú ochranu, fungujúce maily, tlač dokumentov na tlačiarni a zálohovanie dát.

 • Zálohovanie dát - v našej dlhoročnej praxi sme sa stretli s tým, že práve táto otázka je málokde vyriešená. Často sa táto problematika začína riešiť, až keď sa niečo stane a ľudia prichádzajú o cenné dáta. Vtedy je už ale neskoro, pretože nie vždy sa dajú dáta zachrániť. Našim cieľom je zamedziť práve takýmto situáciám. Archiváciu dát na serveri riešime priamo hardwarovými a softwarovými aplikáciami.

 • Správa a návrh počítačových sietí, štruktúrovaná kabeláž - vytvorenie počítačovej siete, priradenie počítačov, nastavenie zdieľaných adresárov, pripojenie do siete internet, komlexná správa siete i serverov a pod.

 • Vzdialená správa a vytvorenie VPN - t.j. Virtual Private Network (virtuálna privátna sieť). Cez túto sieť sa vieme:
  1. napojiť na Vaše počítače a vzdialene vyriešiť vzniknutý problém.
  2. Vy sa viete z domu napojiť na PC v práci.
  Celé spojenie je samozrejme kryptované a tým bezpečné.

 • Nastavenie Wifi siete - t.j. nastavenie bezdrôtovej siete. Mnohí užívatelia si to síce neuvedomujú, ale práve Wifi nezabezpečené, resp. zle zabezpečené siete prestavujú slabé miesta vo Vašej počítačovej bezpečnosti. Neraz sme stretli s tým, že firma prišla o dôležité dáta práve cez Wifi sieť. Zabezpečenie tejto siete by určite nemalo ostať nepovšimnuté!

 • Odvirovanie výpočtovej techniky.

 • Pozáručný servis kancelárskej techniky - poskytujeme pozáručný servis na všetky značky a typy zariadení. Samozrejmosťou je promptný servisný zásah a dodávka spotrebného materiálu.

 • Záručný servis - poskytujeme na všetky zariadenia zakúpené v našej firme Grex SK, s.r.o.

 • Pravidelná servisná návšteva, telefonický kontakt - vopred s Vami dohodneme termíny, počas ktorých Vás prídeme navštíviť a všetko manuálne skontrolujeme. Taktiež dostanete kontakt na technikov, ktorí Vám ochotne poradia a pomôžu.

 • Poradenstvo - pri nákupe výpočtovej a kancelárskej techniky Vám odporučíme, aký hardware a software si vybrať podľa Vašich potrieb, poradíme Vám, ako napr. znížiť prevádzkové náklady na tlač a pod.

Ceny za IT služby:

Ceny za jednotlivé služby vypracujeme presne na mieru zákazníka podľa jeho potrieb. Po telefonickom kontakte a/alebo fyzickej obhliadke určíme ceny.

Doprava je u nás v rámci Bratislavy vždy zdarma.

Pre viac informácií nás môžete kontaktovať TU...